Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej im. Stefana Czarnieckiego
Tu jesteś› >> Strona Główna >> Aktualności 2012/2013 >>Warsztaty ekologiczne
Dziś jest wtorek , 28 maja 2024 rok.
Warsztaty ekologiczne

W dniu 18 i 20 czerwca 2013r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach ekologicznych zorganizowanych przez Kozienicki Park Krajobrazowy. 18 czerwca klasa V pojechała na wycieczkę do Kozienic gdzie zwiedziła oczyszczalnie ścieków, wzięła udział w zajęciach terenowych nad rzeką gdzie uczniowie zapoznali się z fauną i florą rzeki zagożdżonki oraz określali stan zanieczyszczenia wody.


szkoła

szkoła


szkoła


szkoła


W dniu 20 czerwca klasa VI uczestniczyła w warsztatach stacjonarno-terenowych. Zajęcia odbyły się nad pobliskim stawem. Uczniowie rozpoznawali rośliny i zwierzęta zbiornika wodnego oraz określali stan czystości wody . Warsztaty odbyły się w ramach monitoringu środowiska przyrodniczego Kozienickiego Parku Krajobrazowego.
21.06.2013 uczniowie klasy IV i V uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Kozienicki Park Krajobrazowy w ramach zadania: Edukacja dla zrównoważonego rozwoju na terenie KPK w 2013r. Tematem warsztatów były walory krajobrazowe regionu, w którym żyjemy i wpływ człowieka na kształtowanie krajobrazu.
zobacz więcej zdjęć<< Powrót


Archiwalnie:

- Zobacz co się działo w szkole w roku szkolnym 2011/2012

- Starsze

Copyright by PSP Czarna 2013

Poprawny CSS! Valid HTML 4.01 Transitional