Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej im. Stefana Czarnieckiego
Tu jesteś› >> Strona Główna >> Aktualności 2015/2016 >> Szkolny Turniej Piłki Nożnej

Szkolny Turniej Piłki Nożnej

koło

W zawodach wzięły udział drużyny PSP Czarna, PSP Laski, PZS Suskowola oraz PZS Jedlnia. Zwycięzcą turnieju okazała się reprezentacja PSP w Czarnej, która wygrała wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajęła drużyna PSP Laski. Na trzecim miejscu uplasowali się chłopcy z PZS Jedlni, natomiast czwartą lokatę zajęła drużyna PZS w Suskowoli.

Jednocześnie reprezentacja PSP z Czarnej reprezentowała dzień później naszą gminę w turnieju międzygminnym. Zawody odbyły się w ZSO w Goździe. Tam również zawodnicy z Czarnej wypadli bardzo dobrze. Po wygranej z chłopcami z ZSO w Goździe 1:O i remisie 1:1 z PZS w Jedlni Letnisko zajęli pierwsze miejsce. Dzięki tej wygranej drużyna z PSP Czarnej będzie reprezentowała nasz rejon w Finałach Powiatowych.
Gratulujemy chłopcom z Czarnej świetnych wyników i życzymy powodzenia w Finałowym Turnieju Powiatowym.